Nonstop: +420 776 463 211

Vzhledem k současné epidemiologické situaci auta dezinfikujeme a minimálně několik hodin vyvětráváme po každém zákazníkovi

Buďme na sebe ohleduplní ať všichni přežijeme tuto dobu ve zdraví!

Tým Comfort Car

O nás
Ať už jsme jedna z mnoha autopůjčoven, rozhodli jsme že se musíme něčím od ostatních lišit. Po průzkumu tohoto trhu objevili jsme řadu nepříjemností, se kterými se zákazníci pravděpodobně mohou setkat v jiných půjčovnách aut, a nachystali jsme řešení pro každý možný případ:
Problém:
– uvedené ceny nezahrnují DPH, přistavení, příslušenství, pojištěni…
Řešení:
– veškeré uvedené ceny na našich stránkách jsou konečné, zahrnují všechny možné poplatky, dálniční známku, přistavení auta*, a v žádném případě se nenavyšují po sjednání pronajmu.
* přistavení po Brně zdarma platí při pronájmu auta na min částku 1500 Kč (min 2-3 dní pronájmu podle auta), v případě kratšího pronájmu účtujeme 200 Kč za přistavení/vyzvednuti.

 

Problém:
– i když některé autopůjčovny nabízejí příplatkové tarify s názvem „no limits“, mají však v podmínkách omezeni počtu ujetých kilometru na 200 km za den.
Řešení:
– z našeho hlediska, zákazník nemusí předem vědět přesnou vzdálenost budoucí cesty, a případně připlácet po odevzdání vozidla. Cena našeho pronájmu auta není vázána na počet ujetých kilometrů.

 

Problém:
– některé půjčovny vozidel používají upřesnění „Nebo podobné“, což znamená, že přesně nevíte, jaké auto si vyzvednete po sjednání ceny.
Řešení:
– u nás si vybíráte z nabídky konkrétních aut. Máme-lí Vámi zvolené auto volné – přistavíme Vám přesně to, které jste si vybrali.

 

Problém:
– nebezpečná auta
Řešení:
– v našich autech se vždy budete cítit bezpečně, protože se pečlivě staráme o jejich technický stav. Nenajdete žádnou vůle v podvozku. Vozy mají vždy odpovídající sezonní pneumatiky a povinnou výbavu.
Dokážeme mít i starší auta v perfektním stavu oproti konkurenci – náš systém pro správu aut v půjčovně včas upozorní na nutnost servisních intervalů.
Navíc pro spokojenost klienta všechna naše vozidla mají sjednány v ceně TOP asistenční služby pro případ poruchy bez omezeni km, pojišťovna auto odtáhne do Brna a zajisti Vám náhradní auto kdekoliv po cele EU.

Zeptejte se nás
Na Vaše otázky rádi odpovíme
Nezavoláme-li Vám do 5 minut - dostanete slevu 5%!!!


* přistavení po Brně zdarma platí při pronájmu auta na min částku 1500 Kč (min 2-3 dní pronájmu podle auta), v případě kratšího pronájmu účtujeme 300 Kč za přistavení. Děkujeme za pochopeni