Nonstop: +420-776-463-211.
O nás.

Ať už jsme jedna z mnoha autopujčoven, rozhodli jsme že se musíme něčím od ostatních lišit. Po průzkumu tohoto trhu objevili jsme radu nepříjemnosti se kterémi se zákazníky pravděpodobně mohou setkat v jiných pujcovnach aut, a nachystali jsme řešení pro každy možný případ:


Problém:
– uvedené ceny nezahrnují DPH, přistáveni, příslušenství.

Řešení:
– vše uvedené ceny na našich stránkach jsou konečné, zahrnují vše možné poplatky, dálniční známku, přistávení a v žádném případě se ne navyšujou po sjednání. Třeba i navigací Vám půjčime zdarma!

Problém:
– i kdyš některé autopujcovny nabízí příplatkové tarify s nazvem „no limits“ však mají v podmínkách omezeni počtu ujetych kilometru i třeba větší než 200km denně.

Řešení:
– z našeho hlediska, zákazník nemusí předem vědět přesnou vzdálenost budoucí cesty a případně připlacet po odevzdání vozidla. Proto naše cena pronájmu auta na kilometrech vůbec nezáleží.

Problém:
– některé půjčovny vozidel používají upřesnění „Nebo podobné“ což znamená že přesně nevíte jaké auto si vyzvednete po sjednání ceny.

Řešení:
– u nás si vybíráte z nabídky konkrétních aut. Máme-lí zvolené Vámi auto volné – přistavime Vám přesně to auto které jste si vybrali.

Problém:
– nebezpečná auta

Řešení:
– v našich autech se budete cítít vždy bezpečně protože o jejich technický stav se opravdu starame. Žádná vůle v podvozku nebo koroze se tam nenajde. Vozy vždy mají odpovídající sezonní pneumatiky a povinnou vybavu.


Zeptejte se nás.
Na vaše otazky radi odpovíme.
Nezavoláme-li Vam za 2 minuty - dostanete slevu 10%!!!