Nonstop: +420 776 463 211

Vzhledem k současné epidemiologické situaci auta dezinfikujeme a minimálně několik hodin vyvětráváme po každém zákazníkovi

Buďme na sebe ohleduplní ať všichni přežijeme tuto dobu ve zdraví!

Tým Comfort Car

Franšíza Autopůjčovny ComfortCar (Franchising)
Proč naše franšiza?
Přemýšlíte o vlastním podnikání, ale chybějí vám znalosti anebo zkušenosti? Mate obavy, že proinvestujete a skončíte na nule? S franšizou Comfort Car můžete být jisti že začnete vydělávat již od prvního měsíce!💰 Již od roku 2014 půjčujeme auta lidem z Brna a okolí a stali jsme největší lokální autopůjčovnou v Brně, nepočítaje velké mezinárodní hráče jako jsou Hertz a Sixt :) Nahromadili jsme spoustu negativních a pozitivních zkušenosti, které rádi předáme těm, kdo chce vkročit na tenhle trh a to formou prodeje naši franšízy autopůjčovny.  
Něco z naší historie
Začalo to v roce 2014 půjčováním 6 vozidel kteří jsme si pořídili na úvěr. Nebyla to ze začátku žádná sláva, jelikož přijmu z 6 aut sotva stačilo na zaplacení úroků a obvyklou minimální mzdu, nicméně se celý systém ukázal byt docela životaschopný a kdybychom měli vice aut, tak i výnosný. Rozhodli jsme se nejít dál cestou leasingů anebo úvěrů, nýbrž postupným nákupem vlastních aut a do toho se postupně zapojila celá naše rodina včetně příbuzných. Konec konců, radši procenta platíme jim než bance, že ano? Jedno auto si dokonce koupil i dědeček z peněz co našetřil na pohřeb a měsíčně dostává úroky skoro ve stejné výši jako má důchod. Roomster co koupil do půjčovný je taky docela likvidní a řekli jsme až to bude třeba tak ho klidně prodáme. Taková důvěra že strany rodiny samozřejmě povzbudí to dělat pořádně. Po 5 letech již máme v půjčovně 55 aut, vytíženost je přes léto obrovská, lidi hodně jezdí do Chorvatska, Černé hory nebo Itálie. V jiných sezonách jezdi většinou půlka naši flotily.
Co máme ve flotile?
Úplně nová auta zásadně nekupujeme, neboť ztrácejí v ceně rychleji, než něco vydělají a tak jsme se soustředili na segment aut ve věku cca 5-7 let co mají najeto tak 70-140 tis km a jsou ještě v dobré kondící. Po nákupu na autě uděláme plny servis ať máme jistotu že to auto je v pořádku. Navíc všechna auta pojišťujeme nejen Havarijně, ale taky proti poruše. Ve spolupráci s produktem Global Assistence máme jistotu, že pokud by se stalo něco nepředvídaného, auto klientovi kdekoliv po Evropě vymění (dostane náhradní).  
Vlastní sytém správy aut
Tím jak nám aut přebývalo, ručně nebo v excelu hlídat kde se co musíme vyměnit už bylo nemožný a jelikož jednatel za mlada studoval na VŠ v Ostravě na oboru Informatika a Internet v podnikání tak se soustředil na automatizaci systému. 2 roky trvalo něž jsme vyvinuli vlastní systému pro údržbu vozidel, který už teď nám rádi co kdy máme vyměnit podle najetých km nebo časových intervalů, a to nejen olej v motoru ale taky připomina o stk, oleji v převodovce, destičkach a kotoučich, stěračich, uhlících alternátorů, filtrech a podobně. Takže každou opravu dáváme do našeho systému kontroly stavu aut a v tom systému už zaměstnanci vedou denní úkony kdo co a na kterým z aut má provést.   V současnosti po získaných za leta zkušenostech nabízíme zájemcům hotový model podnikání, kde předáváme naší zkušenosti formou franchisingu autopůjčovny, a to bez royalties!. Zájemci si mohou zvolit jeden ze 3 balíčků Start/Standard/Executive:  
Mini Start250 000 CZK
Vhodný pro lidi, kteří již mají zkušenosti z podnikáním s auty, kontakty na pojišťovnách a zkušenost se servisováním aut.
Baliček Standard400 000 CZK
Baliček Executive600 000 CZK
Víme že založení vlastní autopujčovny není zcela jednoduché, protože jej ovlivňuje mnoho faktorů. Jako franšízant získáte know-how a podporu Comfort Car, na niž se můžete spolehnout! Mate li zájem o jeden z baličku pište na franchising@comfort-car.cz

Zeptejte se nás
Na Vaše otázky rádi odpovíme
Nezavoláme-li Vám do 5 minut - dostanete slevu 5%!!!


* přistavení po Brně zdarma platí při pronájmu auta na min částku 1500 Kč (min 2-3 dní pronájmu podle auta), v případě kratšího pronájmu účtujeme 300 Kč za přistavení. Děkujeme za pochopeni